KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 16218302
nr 1621 8302
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Pasteller, 2 st, Signerad, daterad -76, Landskap med åkrar. Bildmått: 39x48 cm, yttermått inklusive ram: 53x73 & 68x83 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 20 maj 2024
kl 20:20:55
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas